DANE KOMPLEXNE - časť DPH + DzP

1 090,00 € | webinár 1 090,00 €
Prihlasovanie je uzavreté
OZNÁMENIE: Z dôvodu nízkeho záujmu o osobnú účasť sa semináre budú konať len online formou.

Každodennou súčasťou všetkých nás, ale hlavne Vás daňových a budúcich daňových poradcov je daň z pridanej hodnoty a daň z príjmov. Tieto dve témy sú Vám dôverne známe, ale zopakovať si aktuálny stav a prejsť si najproblematickejšie oblasti je určite vždy prínosom. Tieto semináre sú základnou súčasťou prípravy na skúšky daňového poradcu. Zároveň sú však  vhodné aj pre širokú verejnosť - pre všetkých, ktorí sa chcú dokonale orientovať vo svete daní. Semináre nie sú určené pre začiatočníkov.

UPOZORNENIE:  V prípade, že máte záujem zúčastniť sa online formou, prosím označte túto možnosť v objednávke. Z organizačných dôvodov je cyklus seminárov prístupný len pre prihlásených účastníkov. Počet miest je obmedzený.

Dátum konania

14. apríla 2023 - 08:30 - 14:30
13. mája 2023

Posledný deň na prihlásenie

štvrtok 13. apríla 2023

Semináre z oblasti DPH a DzP sú menším cyklom v rámci kompletného cyklu seminárov "Dane komplexne", ktoré slúžia predovšetkým ako príprava na skúšky daňových poradcov.


Harmonogram seminárov (jar 2023): 10 školiacich dníV cene sú zahrnuté materiály v elektronickej podobe + darček publikácia Daňový sprievodca 2023.

UPOZORNENIE: V prípade nízkeho záujmu o osobnú účasť sa semináre uskutočnia len online formou.

Prihlasovanie je uzavreté