Workshop k transferovému oceňovaniu

78,00 € | webinár 78,00 €
70,20 € | cena pre člena SKDP
Prihlasovanie je uzavreté

Transferové oceňovanie je stále viac diskutovanou témou nielen vo svete, ale aj na Slovensku, kde každým rokom stúpa počet daňových kontrol práve v danej oblasti. Význam prípravy dokumentácie na Slovensku narástol aj vzhľadom na zmeny v slovenskej legislatíve, ktorá určuje povinnosť viesť dokumentáciu nie len medzi zahraničnými závislými osobami ale aj medzi tuzemskými závislými osobami. Praktické príklady transferového oceňovania si prejdete s Ing. Františkom Cséfalvayom (MF SR) a Ing. Petrom Pašekom (daňový poradca, spoločnosť Accace). Hosť: Ing. Silvia Karelová ( Finančné riaditeľstvo SR) a Ing. Veronika Frnková, PhD. ( Finančná správa SR)


Dátum konania

30. apríla 2020 - 09:00 - 15:30

Posledný deň na prihlásenie

streda 29. apríla 2020

UPOZORNENIE:  školenie prebehne on-line formou 


Transferové oceňovanie je stále viac diskutovanou témou nielen vo svete, ale aj na Slovensku, kde každým rokom stúpa počet daňových kontrol práve v danej oblasti. Význam prípravy dokumentácie na Slovensku narástol aj vzhľadom na zmeny v slovenskej legislatíve, ktorá určuje povinnosť viesť dokumentáciu nie len medzi zahraničnými závislými osobami ale aj medzi tuzemskými závislými osobami. Praktické príklady transferového oceňovania si prejdete s Ing. Františkom Cséfalvayom (MF SR) a Ing. Petrom Pašekom (daňový poradca, spoločnosť Accace)  


V prípade záujmu nám môžete poslať otázky, alebo príklady, ktoré by ste radi zaradili do workshopu.Prihlasovanie je uzavreté